Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

BİDAHİ

Marka & Danışmanlığı Aklınızda ki projeyi sizin için analiz ediyor, toplumda karşılığını sunup sizin için marka çalışması yapıyoruz.İhtiyacınız olan tüm gereksinimleri tek elden sağlayarak hem vakit hem prestij sağlıyoruz. Çalışmalarınızın nereye nasıl varması gerektiğini analiz ederken size hayal değil gerçeklerin vaadini veriyoruz.   Grafik & Dizayn Temel Taş olan grafik ve dizayn işi, renklerin grafiklerin ve tasarımların bir arada ahengini kişiye ve ya projeye uygun halde yansıtabilmektir. Her işin arka planı olduğu gibi göze hitap eden creatif çalışması da vardır. Biz size özel çalışmalar üretiyoruz. Her çalışmayı ayrı ayrı kendi doğasıyla işliyor ve renklendiriyoruz.   Foto & Prodüksiyon Film, Animasyon, Organizasyon, Canlı Yayın HD ve SD yayın formatı ile rejili yayın Prodüksiyon Miting, konser, konferans vb. yayın hizmetleri Çok noktalı yayınlar Toplu açılışlar, Tele konferanslar, Video konferans, Hastane yayınları Ekipman Kiralama Mobil reji, kamera vb. teknik ekipmanlar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

BİDAHİ

BİDAHİ
Ad Soyad
HCSGRUP
İl/İlçe
İSTANBUL/ESENLER
Adresi
Tekstilkent Koza Plaza B Blok Kat 32
Telefon
0212 505 04 27
Cep Telefon
0212 505 04 27
Faks
Web Sitesi
http://www.bidahi.com
E-Posta
info@bidahi.com
Yayın Tarihi
05.03.2021 10:35

Marka & Danışmanlığı

Aklınızda ki projeyi sizin için analiz ediyor, toplumda karşılığını sunup sizin için marka çalışması yapıyoruz.İhtiyacınız olan tüm gereksinimleri tek elden sağlayarak hem vakit hem prestij sağlıyoruz. Çalışmalarınızın nereye nasıl varması gerektiğini analiz ederken size hayal değil gerçeklerin vaadini veriyoruz.

 

Grafik & Dizayn

Temel Taş olan grafik ve dizayn işi, renklerin grafiklerin ve tasarımların bir arada ahengini kişiye ve ya projeye uygun halde yansıtabilmektir. Her işin arka planı olduğu gibi göze hitap eden creatif çalışması da vardır. Biz size özel çalışmalar üretiyoruz. Her çalışmayı ayrı ayrı kendi doğasıyla işliyor ve renklendiriyoruz.

 

Foto & Prodüksiyon

Film, Animasyon, Organizasyon, Canlı Yayın HD ve SD yayın formatı ile rejili yayın Prodüksiyon Miting, konser, konferans vb. yayın hizmetleri Çok noktalı yayınlar Toplu açılışlar, Tele konferanslar, Video konferans, Hastane yayınları Ekipman Kiralama Mobil reji, kamera vb. teknik ekipmanlar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.