Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

HCSGRUP

Web Aksiyon haber yazılım firması, haber scripti ve haber paketleri konusunda yıllardır hizmet veren bir firmadır. Yaklaşık 2000 yılından bu yana 20 yıldır yazılım alanında müşterilerimizin geri bildirimleriyle edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda giderek büyüyen ve gelişen Web Aksiyon haber yazılımları özel fremework alt yapılarla halen çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uzun uzun anlatmaya gerek yok, 10 yıldır müşteri geri bildirimleriyle bugünün teknolojisini birleştirerek haber siteleri geliştiriyor ve geliştirdiğimiz yazılımlara ergonomik açılarla odaklanıyoruz. Yine alan olarak habercilik sektöründen geliyor sizi anlıyor gereksinimleri geçmişten, birikimleri müşterilerimizden, tecrübelerimizi de teknololoji ile birleştirerek haber scriptleri üretmeye devam ediyoruz.

HCSGRUP

HCSGRUP
Ad Soyad
HCSGRUP
İl/İlçe
İSTANBUL/ESENLER
Adresi
Tekstilkent Koza Plaza B Blok Kat 32
Telefon
0212 505 04 27
Cep Telefon
Faks
Web Sitesi
www.hcsgrup.com
E-Posta
hcsgrup@gmail.com
Yayın Tarihi
05.03.2021 12:47

Web Aksiyon haber yazılım firması, haber scripti ve haber paketleri konusunda yıllardır hizmet veren bir firmadır.

Yaklaşık 2000 yılından bu yana 20 yıldır yazılım alanında müşterilerimizin geri bildirimleriyle edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda giderek büyüyen ve gelişen Web Aksiyon haber yazılımları özel fremework alt yapılarla halen çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Uzun uzun anlatmaya gerek yok, 10 yıldır müşteri geri bildirimleriyle bugünün teknolojisini birleştirerek haber siteleri geliştiriyor ve geliştirdiğimiz yazılımlara ergonomik açılarla odaklanıyoruz.

Yine alan olarak habercilik sektöründen geliyor sizi anlıyor gereksinimleri geçmişten, birikimleri müşterilerimizden, tecrübelerimizi de teknololoji ile birleştirerek haber scriptleri üretmeye devam ediyoruz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.